Poezja Ma Głos

Urodzona w 1979r., mieszka w Lipnie. Zadebiutowała tomem poetyckim Czas moich słów (2019, Wyd. „Miniatura”, Kraków). Jej wiersze ukazały się w Almanachu Poczta Głosowa Sumienia (2019, Wyd.”Verbum”, Brodnica), Antologii Przyjaciół Kujaw (2020, Wyd. Czas Na Debiut), Antologii Serca Natchnione (2020, Wyd. Czas Na Debiut) Antologii Wierszy Polaków z Całego Świata Czytam Wasze Wiersze (2021, Wyd. Fundacja Duży Format, Warszawa), Antologii Mozaika barw poezji (2021, Wyd. Drukarnia GLINIK Robert Huk). 
W 2022 roku wydała tomik wierszy „Ja Wieczna Ananke”.  
W 2020r. wierszem „Co o mnie wiesz?” zdobyła drugie miejsce w Turnieju Jednego Wiersza organizowanego przez „Myśl Poetycką” oraz trzecie miejsce w Turnieju Jednego Wiersza „Wołaj mnie”. W 2021r. wierszem „Skrzypce” zdobyła wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Literackim organizowanym przez Ośrdoek Kultury Gminy Gorlice oraz w 2021 wiersz „Wolność” zdobył wyróżnienie w Turnieju Jednego Wiersza organizowanego przez Stowarzyszenie Autorów Polskich Oddział Warszawski II.
Należy do artystycznej grupy Atelier Toruń (agAT), w ramach której współorganizuje spotkania poetycki w toruńskiej restauracji „Mistrz i Małgorzata”.
Jest członkiem Lipnowskiej Grupy Literackiej (LGL) i Grupy Lirycznej „Na Krechę”. Uczestniczyła w akcji Pocztowej „Ludzie wiersze piszą” organizowanej przez „FONT” – fundacja & wydawnictwo. W 2019r. brała udział w 25 edycji Chojnickiej Nocy Poetów.
Pasjonatka biegów, wolontariuszka. Śpiewa w chórze „Nostra Chiesa”.