Poezja Ma Głos

Ewa Wyszyńska urodzona 6 sierpnia 1994 roku na Mazurach w Mrągowie, absolwentka Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, mama dwójki wspaniałych rozrabiaków. Na co dzień łączy swoją miłość do pisania z pasją do grafiki komputerowej. Mieszka w małej wsi na Mazowszu, gdzie odnajduje spokój i kolejne inspiracje do tworzenia. Kocha naturę i zwierzęta, zwłaszcza te gospodarskie, jak owce czy kozy.

Młoda, polska pisarka, która zadebiutowała powieścią „Opowieści Czarownicy. Otwarta” i zszokowała thrillerem „Smacznego, kochanie…”, a jej najnowszy zbiór opowiadań „Historie pisane emocjami” to książka, w której każdy znajdzie cząstkę ze swojego życia.
Uwielbia tworzyć odważne opisy i skomplikowane sytuacje, dzięki czemu jej powieści zostają w pamięci na długo. Lekkie pióro, niesamowita wyobraźnia i zdolności dobrego obserwatora rzeczywistości sprawiają, że książki Autorki połyka się w całości.

Autorka powieści fantasy, wchodząca odważnie w kryminały, thrillery psychologiczne oraz horrory. Żaden temat nie jest dla niej tematem tabu, a jej twórczość budzi wiele emocji. Autorkę często spotkamy na nietypowych wydarzeniach, gdzie chętnie odpowiada na pytania swoich Czytelników (np. Dzień Szkocki).
Przez najbliższych znajomych opisywana jako osoba bardzo spokojna, ugodowa i cicha, czego zupełnie nie widać w jej odważnych powieściach.