Poezja Ma Głos

Ewa Beata Anklewicz ur. 30.03.1990 roku. Od zawsze osoba niepełnosprawna w tym między innymi prawie całkiem niewidoma, mimo to łamiąca bariery. Nie tylko pisarka, ale także malarka, rysownik, tworząca rękodzieło i działaczka społeczna.

Die alive - Umrzeć żywym

„To książka, którą napisała dziewczyna,  która zna piekło od urodzenia, to opowieść o jej życiu, o przeciętnym życiu zwykłej dziewczyny z polskiego miasta. Jednak tu przeciętność się kończy! Tak makabrycznego scenariusza nie powstydziliby się hollywoodzcy filmowcy czy autorzy thrillerów. To historia, w której każda kolejna strona zaskoczy was ładunkiem emocjonalnym i kryminalnym tłem. I tak, będą przekleństwa. Tylko dla dorosłych.
KSIĄŻKA NA FAKTACH ŁĄCZĄCA THRILLER, DRAMAT, SENSACJĘ W JEDNYM!”

Magdalena Leporowska

Granice piekła

„Granica piekla” – to w pewnym sensie ciąg dalszy Die alive – Umrzeć żywym lecz z domieszką różnych opowieści o ludziach. Bohaterka książki, która jest narratorem powieści opowiada jak jej życie, które po tragicznej przeszłości i ciężkiej walce o lepsze jutro wygląda teraz i co się okazuje, że jest gorzej niż było. Mało tego przez tą ciężka walkę dotarło do niej co tak naprawdę sprawia cierpienienie nie tylko jej, ale całej ludzkości. Obnaża prawdę o ludziach i ich czynach, o których wielu z Nas nie miało pojęcia.

Książka oparta w 100% na faktach szokuje w każdym rozdziale i daje wiele do myślenia… o Nas samych.

Przeczytaj, nie oceniaj… Weź lustro, spojrzyj w nie i się zastanów…

O czym myśli królik Felek?

Drogi czytelniku, niech cię tytuł nie zmyli. To nie bajka dla dzieci ani nie poradnik dla hodowców. To powieść, która wydarzyła się naprawdę, pokazując, jak przypadek potrafi całkowicie zmienić życie. Jak niepozorna istotka potrafi obrócić twoje życie do góry nogami. Jak, będąc ciężko chorym i niepełnosprawnym, a do tego samotnym, szukasz towarzysza niedoli i przyjaciela, by mieć więcej sił do walki o swoje życie, lecz… nagle okazuje się, że zapominasz o tym, że masz ratować siebie, bo ważniejsza staje się walka właśnie o niego – królika, który stał się twoim całym światem. Pokazał ci miłość, jakiej nigdy nie zaznałeś, lecz zaraz może cię opuścić, bo okazuje się po niedługim czasie, że jest bardzo chory… Historia ta pokazuje ogromną więź między dwoma gatunkami, czyli człowiekiem i królikiem. Miłość, której niejedno ludzkie dziecko nie zaznało od rodzica, a królik dostał ją od schorowanej kobiety, odwdzięczając się tym samym. Książka ta to komediodramat psychologiczny w 100% oparty na faktach. Przeczytaj i zobacz, jak silna potrafi być miłość i co to znaczy poświęcić siebie dla kogoś – mimo iż nie jest to człowiek!

Uwaga!
Całkowity dochód ze sprzedaży książek przeznaczony jest na leczenie Autorki.
Jeśli chcesz wesprzeć dodatkowo zapraszamy do udziału w akcji charytatywnej
https://zrzutka.pl/6xnn4s