Poezja Ma Głos

Pasjonatka i instruktorka tańca, włascicielka Studia Tańca Good Step dla dzieci, wkrótce zadebiutuje swoją niezwykłą bajką, o której marzy, by była dostępna dla wszystkich, ze względu na siłę, jaką będzie niosła!
My również nie możemy się doczekać i serdecznie witamy w naszej rodzince Milliona.

SŁOWA AUTORKI:
„Prywatnie żona i mama 3 dzieci. Na co dzień jestem instruktorką tańca. Prowadzę swoją firmę – Studio Tańca Good Step, gdzie wraz z mężem stworzyliśmy program zajęć taneczno-rozwojowych dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. W pracy staram się być „tu i teraz” zostawiając wszystkie domowe i inne sprawy za sobą, tak żebym mogła skupić się na pracy i dać z siebie 100%. Dzieci potrzebują uwagi, czują się wtedy ważne, dowartościowane i ….po prostu szczęśliwe, co okazują poprzez przytulanie, drobne prezenty typu laurki, a także miłe słowa. Ucząc tańca, czy to dzieci czy dorosłych, biorę odpowiedzialność za ich taneczny rozwój i pełne przygotowanie. Taniec był ze mną od dziecka, cieszę się, że teraz mogę przekazywać swoją wiedzę i spełniać się jako instruktor. A każde zajęcia i nowi kursanci to dodatkowe doświadczenie, które umożliwia mi ciągły rozwój.

Budowanie charakteru dziecka to jedno z najważniejszych zadań rodziców. Jak wiemy, dziecko podąża za przykładem, starając się naśladować swoich rodziców i za nimi podążać. Wychowanie i umacnianie dziecka nienależny do prostych spraw. Warto skorzystać z pomocy chociażby w postaci bajek. Bo jak wiemy dzieci uwielbiają kiedy im się czyta, a przy okazji mogą nacieszyć oko wspaniałymi ilustracjami. Podczas usypiania dziecka siadałam na podłodze z zeszytem i długopisem w ręku i po prostu pisałam.
Tak właśnie powstały te bajki.
Dotykam takich tematów jak, m.in. koncentracja, pewność siebie czy współpraca i inne. Mam marzenie, żeby były dostępne dla wszystkich małych dzieci. Od 12 lat pracuję z dziećmi w wieku przedszkolnym i to one mnie zainspirowały do tego. Podczas zajęć z dziećmi przekazuję im wartości, które pomogą im wzrastać i umacniam ich charakter.”